LYS Edebiyat Resimli-Notlu Soru Bankası
Fiyat: 6,93 TL  9,90 TL ISBN: 978-605-5211-72-1 İçerik:

DATA Yayınları tarafından siz değerli lise öğrencileri için hazırlanan LYS Resimli Edebiyat Soru Bankası kitabı Türkiye’de bu çerçevede yapılan çalışmalar arasında bir ilk özelliği taşımaktadır.

Siz değerli öğrencilerimizin zorlu sınav maratonunda zamanını en verimli çalışmalarla değerlendirmesi gerektiğini göz önünde bulundurarak LYS Resimli Edebiyat Soru Bankası kitabımızın içinde Türk ve dünya edebiyatında eser vermiş yüzlerce şair ve yazarın resmine, bu isimlerin kaleme aldığı yüzlerce esere ve bu eserlerin, hafızanızda anlamlı bir yer edinmesi için, kapakları ile özelliklerine; roman, şiir, hikâye, eleştiri, makale, araştırma, gezi türünde Türk ve dünya edebiyatlarında verilmiş en önemli eserlerin isim, yazar ve özelliklerine bütünüyle yer verilmiştir. Her yazar ve eseri ayrıca eserlerinin özellikleri ilgili konu testleri etrafına yerleştirilmiş böylece hem soru çözmenizi hem de konu tekrarı yapmanızı, bu sayede testlerdeki yanlış cevaplarınızın doğru yanıtlarını aramak için masanızda onlarca kitabın bulundurulması zorunluluğundan da sizleri kurtarmayı amaçladık. Ayrıca soru bankalarının kaderi olan çözüldükten sonra kitaplıktan kaldırılması durumuna da LYS Resimli Edebiyat Soru Bankası kitabıyla bir “Dur!” diyoruz.

LYS Resimli Edebiyat Soru Bankası, hem bir soru bankası hem de bir konu özeti kitabı olarak çalışma masanızda yer almaya ve en sevdiğiniz kitap olmaya çoktan hazır. Peki siz, eğlenerek ve öğrenerek çalışmaya hazır mısınız?

Eğitim hedeflerine en hızlı en kolay ve en zevkli şekilde ulaşmanız dileğiyle.

EDİTÖR YAYINLARI

Satın alma için datayayinlari.com adresine yönlendirileceksiniz.

Satın Al