LYS Edebiyat 3G 3D Konu Anlatım
Fiyat: 10,50 TL  15,00 TL ISBN: 978-605-4459-69-8 İçerik:
Sevgili Öğrenciler,

Hayatınızın dönüm noktası olabilecek bir hazırlık dönemini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Elinizdeki kitap “LYS Edebiyat Bilgileri” bu hazırlık döneminde en güvenilir yardımcılarınızdan biri olacaktır.

Yeni sınav sisteminde “Edebiyat” geçmiş yıllara göre daha çok önemli bir hale geldi. Sınavın ikinci bölümünde 56 Türk dili ve edebiyatı sorusu yer alıyor.

Edebiyat konularını sistematik bir düzen içinde, dönemler hakkında geniş bilgileri vererek, dönemleri ve sanatçıları görsel unsurlarla karşınıza getirerek sizlere sunmaya çalıştık.

Elinizdeki kitabın bir diğer özelliği ise konuyla ilgili “örnek soruların, etkinliklerin bulunması, kulağa küpe başlığı adı altında önemli notlar vererek ve edebiyat karın doyurmaz çay içirir” başlığı altında ilginç edebiyat bilgilerini sizlerle paylaşarak edebiyatı zevkli ve ilginç bir hale getirmeye çalıştık.

Edebiyatta “öğrenme” kadar gerekli olan diğer unsur da “akılda tutma”dır. Bu nedenle öğrendiklerinizi yazarak kalıcı hale getirmeli, soru çözerek pekiştirmeli, belirli aralıklarla tekrar edip canlı tutmalısınız.

Kitabın yayımlanma sürecinde emeği geçen, titiz, özverili, sabırlı çalışmasıyla işimizi kolaylaştıran Turabi Meşe ve Adem Güneş’e gönülden teşekkür ediyoruz.

Hakan KAMAÇ

Satın alma için datayayinlari.com adresine yönlendirileceksiniz.
Satın Al